Regulamin

Regulamin
Mistrzostwa Województwa Opolskiego
we Wspinaczce Sportowe

  1. Organizator:
    Kluczborski Klub Wspinaczkowy „Zawrat”
    46-200 Kluczbork, ul. Kościuszki 1

  2. Partnerzy:
    Powiat Kluczborski,
    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kluczborku

  3. Termin i miejsce:
    23 listopada - 4 grudnia 2020 r.
    Ściana wspinaczkowa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Kluczborku
    ul. Wolności 18

    Czytaj więcej: Regulamin

Dojazd

Miejsce zawodów:

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Kluczborku
46-203 Kluczbork, ul. Wolności 18

Sala gimnastyczna dawnego Gimnazjum Nr 3 w Kluczborku

Dojazd do Kluczbork z:

Opole

Wygodne połączenia: BUS (FART), PKP, PKS

Kępno

Połączenia BUS i PKP

Poznań

Połączenia PKP

Katowice

Połączenia PKP około (3,4h jazdy)

Wrocław

Połączenia PKP około (2-2,5h jazdy)

 

Miejsce zawodów

Mistrzostwa Województwa Opolskiego we Wspinaczce Sportowej odbędą się na ściance wspinaczkowej w Publicznym Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II w Kluczborku.

Lokalizacja:

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Kluczborku
46-203 Kluczbork, ul. Wolności 18

Sala gimnastyczna dawnego Gimnazjum Nr 3 w Kluczborku

Szczegóły dotyczące funkcjonowanie ścianki wspinaczkowej można znaleźć na stronie Kluczborskiego Klubu Wspinaczkowego "ZAWRAT".

Plakat

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników na Mistrzostwa Województwa Opolskiego we Wspinaczce Sportowej.

26.11.2020 r. (czwartek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Mateusz Tyzler 1992 Kluczbork / KKW Zawrat

27.11.2020 r. (piątek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Michał Śliczny 1984 Biadacz-Kamienisko / KKW Zawrat
2. Piotr Patrzykowski 1975 Sieraków Śląski / KKW Zawrat
3. Daria Krynicka 1987 Kluczbork / KKW Zawrat

30.11.2020 r. (poniedziałek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Tymon Wesołowski 2007 Kluczbork / GEKO
2. Zuzanna Iwańska 2011 Krapkowice / Climb Team Gogolin
3. Irek Iwański 1981 Krapkowice / Climb Team Gogolin
4. Jan Dybka 2009 Kluczbork / GEKO
5. Julia Sielicka 2009 Kluczbork / GEKO
6. Stanisław Ligenza 2011 Olesno / GEKO
7. Julia Bednarek 2010 Kluczbork / GEKO
8. Filip Tyszecki 2011 Kluczbork / GEKO
9. Michał Węgrzynowski 2012 Kluczbork / GEKO
10. Natalia Tasarz 2010 Kluczbork / GEKO
11. Milena Słupianek 2010 Kluczbork / GEKO

01.12.2020 r. (wtorek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Patrycja Płonka 2012 Opole
2. Dawid Brzózka 2006 Kluczbork / GEKO
3. Tadeusz Sobieraj 2013 Kluczbork / GEKO
4. Jakub Duchnowski 2006 Kluczbork / GEKO
5. Patryk Brzózka 2006 Kluczbork / GEKO
6. Szymon Brzózka 2006 Kluczbork / GEKO
7. Alan Brzózka 2013 Ligota Górna / GEKO

03.12.2020 r. (czwartek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Marcin Krupicki 1978 Kluczbork / KKW Zawrat
2. Tomasz Ropiejko 1980 Kluczbork
3. Sebastian Kapuścik 1988 Olesno / KKW Zawrat
4. Michał Kuleszyński 1986 Kluczbork / KKW Zawrat
5. Andrzej Stanossek 1983 Kluczbork / KKW Zawrat
6. Dominik Majchrowski 1989 Kępno / KKW Zawrat
7.        

04.12.2020 r. (piątek)

lp. Imię Nazwisko Rok urodzenia Miasto / Klub
1. Maxymilian Grabowski 2012 Wilków / GEKO
2. Alexander Grabowski 2008 Wilków / GEKO
3. Aleksy Marynowski 2006 Ligota Górna
4. Franciszek Hądzel 2009 Olesno / GEKO
5. Marcin Łebek 1983 Wilków / KKW Zawrat
6. Marta Grabowska 1982 Wilków / KKW Zawrat
7. Jakub Dzidowski 2008 Wilków / GEKO
8. Aleksandra Dzidowska 2012 Wilków / GEKO
9. Tymoteusz Gawroński 2010 Kluczbork / GEKO
10. Wojciech Dyderski   Praszka / KKW Zawrat
11. Kamil Olejnik 1992 Praszka
12. Arkadiusz Hądzel 1979 Olesno / GEKO

 

Podkategorie